Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bursa Masöz Mahser

  • Listed: Ağustos 23, 2017 12:49 pm
  • Expires: 28 days, 5 hours

Description

Bölgesel İnegöl masaj herkesin rahatlıkla anlamlandıracağı şekli ile vücudun farklı bölgelerine uygulanan bir terapi şeklidir. Bu vücut bölgeleri baş, bacak, kol, bel, sırt, boyun ve omuz bölgeleridir. Bu bölgelere uygulanan terapiler gün içerisinde oluşan tüm gerginliği üzerinizden alıyor. Bu terapi yöntemlerinin tedavi edici bir özelliği de bulunuyor. Eklem ağrılarının oluştuğu yerlerde bölgesel Nilüfer masaj oldukça etkili bir yöntem olabiliyor.

Bölgesel terapi yöntemlerinin uygulama süresi 60 dakika ile 75 dakika arasında değişebiliyor. Uzman terapistlerin gerçekleştirdiği bu hizmetler sayesinde kişiler bir sonraki güne çok daha rahat bir şekilde başlama fırsatı buluyorlar. Her terapi yöntemi farklı kişilere uygulanıyor. Bu yöntemlerden birini seçmek için uzman terapistlerden yardım alma şansınız var.

Sırt terapi yöntemini gün içerisinde yoğun olarak ayakta geçiren insanlar daha çok tercih ediyor. Kamburlaşma başlangıcı görülen insanların sırt bölgesi alanında bu terapi yönteminden faydalanması gerekiyor. Baş, omuz ve boyun terapisini tercih edenler ise eklem ağrıları olan ve boyun bölgesinde sürekli olarak kasılma yaşayan insanlardır. Bu insanlar bu hizmeti aldıktan sonra daha rahat bir uyku uyuyabiliyorlar.

No Tags

150 total views, 2 today

  

Listing ID: 754599d9d18065c3

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply