Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bursa Masöz Bayan Habibe

  • Listed: Ağustos 10, 2017 9:11 am
  • Expires: 20 days, 4 hours

Description

Bursa masöz bayan, yıpranan ve zarar gören dokuları ve sinirsel mekanizmadaki zorlanmaların çözülmesi, giderilmesinde, kas spazmı, tendon iltihabı ve nevrasteni durumlarında, kas krampları ve gerilim durumlarında ve ağrılı adet dönemlerinde, ağrı meydana gelen noktalarda uygulanabilir. Bursa masöz anında vücuttaki kirli kanın kalbe ulaştırılması kolaylaştığından, bunun vücudumuza, kalbe ve toplardamarlara olan yardımı çok fazladır. Bu tedavi yönteminin önemini ve gerekliliğini vurgulayan en önemli nokta, uygulanan iyileştirici yöntemlerin, birçok olması muhtemel ciddi sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını engellemesidir.

Klasik tedavi yöntemlerini sınıflandıracak olursak; dinlendirme, tedavi ve spor teknik tedavisi olmak üzere üç alt grup meydana gelir.

Dinlendirici Yöntemlerle Tedavi: Günlük yorgunluklardan kurtulmak ve vücuttaki toksinlerin dışarıya atılması için günün istenilen her saatinde yapılır.

Tıbbi Yöntemlerle Tedavi: Kişiye tedavi amaçlı yapılan tedavi edici ve iyileştirici yollardan biridir. Doktor tarafından yönlendirilen ve eğitim almış olan masörler tarafından yapılan, teknik hareketler içeren bir yöntemdir. Avrupa’da bu tedavi yöntemleri, uzman doktorlar tarafından hastanın reçetesine yazılır ve masrafları aynı kullanılan ilaçlar gibi sigorta tarafından karşılanan bir tedavi şeklidir.

Spor Teknik Tedavi: Sporcuların fizyolojik gelişmelerinde etken olan bir yoldur.

Tüm bunların dışında özel olarak çeşitli kültürlerden ve farklı amaçlara yönelik tedavi çeşitleri mevcuttur. Bunlar; İsveç, Thai , Aroma terapi, Anti Selülit , Bölgesel Boyun ve Sırt , Hint Baş, Bali, Tayland, Yoga, Genel, Yüz, Medikal, Türk hamamı, Kleopatra, Sultan, Küba, Geleneksel Roma, Sıcak taş.

 

Listing ID: 534598c386f99eb9

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply