Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bursa Evde Masaj Mavim

  • Listed: Ağustos 8, 2017 9:06 am
  • Expires: 18 days, 4 hours

Description

İlk kez Çin Hükümeti Ve Hindistan toplumunda ortaya çıkan milattan önce uygulanan ve fizik tedavi alanında kullanılan, eller ile ovuşturma anlamına gelen eylemdir. Bu eylem daha çok eskiden beri sağlık alanında ve kişiyi rahatlatma üzerine kurulu olan bir işlemdir. Bu işlem daha çok otel ve turizm sektörünün gözdesi olmuştur. Özellikle oteller bu konuda büyük bir gelir kaynağı sağlamaktadır.

Masaj işlemini sıradan kişiler değil masöz ve masörler uygulamaktadır. Müşteri isteği bu işlemde ön plandadır. Müşteri istediği çeşidi seçebilmektedir. Fizik tedavi olarak; ağrıyan yerleri onarma, kırık ve çıkılarda ağrıyı azaltma, şiş olan yerlerin indirilmesi gibi işlevlerde masaj kullanılmaktadır. Bu işlem özellikle kadınlarda gözle görülür bir tedavi sağlamaktadır. Varis sorunları ortadan kaldırarak pürüzsüz bir cilt yenilenmesine neden olan bu işlem, selülitlere de bire bir gelmektedir. Çoğu doktor ve uzman bu işlemin aynı zamanda beyni uyararak seratonin salgılanmasını artırdığını söylemektedir.

Seratonin ve dopamin vücudumuzun mutluluk hormonlarıdır. Böylelikle kişi mutlu ve huzurlu hissetmektedir. Kişiler sırf rahatlamak için dahi bu işlemi tercih edebilmektedirler. Otellerde yapılan bu işlemde müşteri gizliliği ve müşteri rahatlığı oldukça önem taşımaktadır. Sırf bunun için açılan salonlarda özel yataklar ve kokular kullanılmaktadır. Müşterinin kendisini rahat hissedebileceği bir ortamda bunun yapılması, hizmet kalitesini zirveye çıkartmaktadır. Bu yüzden turistler büyük ölçüde beş yıldızlı otellerde bu işlemi yaptırmaktadırlar.

No Tags

393 total views, 3 today

  

Listing ID: 725989a50377082

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply