Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bursa Evde Masaj Fersin

  • Listed: Ağustos 29, 2017 4:30 pm
  • Expires: 34 days, 5 hours

Description

Lokal Yıldırım masaj vücudun belirlenen bölgelerine mevcut olan problemleri veya rahatsızlıkları kısa sürede gidermeye yönelik uygulanan Osmangazi masaj tekniği olarak bilinir. Bu yöntem baş bölgesinde üç aşama halinde uygulanıyor. Omuz, boyun ve baş bölgesini genel olarak kapsayan bu yöntemde, sırt ve boyun ağrılarının hafifletilmesi, uykusuzluk ve gerginlik problemlerinin ortadan kaldırılması, baş ağrılarının azaltılması gibi durumlar hedef olarak yer alır. Sırt yönteminde; sırt kaslarında oluşan kasılmalar ve gerilmeler gevşetilmeye çalışılıyor. Duruş bozukluğu olanlar tutulma ve ağrı uygulanan bölgesel teknikler ile gerilmeye çalışılıyor.

Bu bölgede uygulanan yöntemin sinir sistemine doğrudan etkisi bulunuyor. Bununla birlikte kişiler çok güzel bir rahatlama hissediyor. Bacak bölgesine uygulandığı zaman uzun saatlerce ayakta kalmanın yaratmış olduğu ağrıların ortadan kaldırılması, ayaklara ve özellikle ayak tabanına uygulanan yöntem ile tüm vücudun rahatlatılması, vücuttaki kan dolaşımı ve lenf sistemine sinyal gönderilmesi, düzenlenmesi ve genel yorgunluğun giderilmesi hedeflenmektedir.

Tam anlamıyla bölgesel olmasına rağmen vücut üzerinde ana bölgeler üzerine uygulanan bu teknik ile genel bir arınma ve rahatlama yaşamak oldukça kolaydır. Bölgesel ve belirli problemlerinizi ortadan kaldırabileceğiniz bu önemli hizmeti mutlaka uzman kişilere yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

No Tags

187 total views, 2 today

  

Listing ID: 96059a5ba073290e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply